Setkání katolíků ve Vyšším Brodě

Vyšebrodský klášter a jeho okolí

Akce zrušena chřipkovou epidemií (více ZDE).

14.-15. února 2015 proběhne ve Vyšším Brodě Setkání katolíků. Zváni jsou jednotlivci či celé rodiny či části rodin, od dětí až po dospělé (děti bez doprovodu dospělého člena rodiny ale pouze od šesti let věku). Předpokládá se, že většina účastníků přijede v sobotu dopoledne, nicméně je možno dorazit již v pátek večer (což mimo jiné umožní navštívit mši v sobotu ráno v 6:45).

O programu lze zatím obecně říci, že by měl zahrnovat 1-2 přednášky, výlet, zábavu pro děti, večerní pokec a nedělní Mši svatou ve vyšebrodském klášteře. Ubytování bude poskytnuté v klášterním areálu, plus případně (pokud by převýšilo dostupné kapacity) bychom měli být schopni nalézt i další ubytovací možnosti v blízkosti kláštera.

Hlašte se u hlavního pořadatele Ignáce Pospíšila (cinik@centrum.cz; 775 048 413). Přihlásit se (alespoň předběžně) je třeba do konce ledna, aby bylo možno akci rozumně naplánovat a zorganizovat. Zájemci a přihlášení dostanou další informace od pořadatele.

Akce zrušena chřipkovou epidemií (více ZDE).

Ignác Pospíšil

2 Responses to Setkání katolíků ve Vyšším Brodě

 1. Malověrný František napsal:

  Malověrní. Pohleďte na ptactvo nebeské, neseje, nežne, nesklízí do stodol a přesto jej Pán živí a stará se o něj. Jinými slovy: Dá-li Bůh králíčka, dá i trávníčka.

  Ďábel je mistr podvodu: pohleďte na Evropu a Ameriku – ekonomicky nejsilnější část světa má nejnižší porodnost. Snad proto sexuální „odpovědností“ se nazývá pravý postoj, totiž sebeláska a lakomství, z čehož pramení další hříchy jako smilství a sexuální nevázanost, pýcha, lenost.
  Jen početná rodina je na pranýři – ona je vina, nikoliv ti co promrdali svůj život naprázdno(Ignác ráčí prominout.)
  Může snad někdo normální tvrdit, že hedonismus pomohl Evropě k rajskému blahobytu? Sebevrazi jsou různí. Kdo chce svoje děti ošidit,myslí jen na jejich hmotné statky a podobá se tak správci z podobenství, který ještě této noci zemře.
  Škoda jen, že papež myslí víc na pozemské blaho, než na věčnou spásu.

 2. […] 14.-15. únor, Vyšší Brod – proběhne víkendové Setkání katolíků ve Vyšším Brodě. Zváni jsou jednotlivci, celé rodiny či části rodin, od dětí až po dospělé (děti bez doprovodu dospělého člena rodiny ale pouze od šesti let věku). Hlašte se předběžně do konce ledna u hlavního pořadatele Ignáce Pospíšila (cinik@centrum.cz; 775 048 413), od něj dostanete další podrobnosti. Více ZDE. […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *