Setkání katolíků ve Vyšším Brodě se ruší

Setkání katolíků, které se mělo odehrát tento víkend (14.-15. února) ve Vyšším Brodě, se bohužel ruší z důvodů chřipkové epidemie, která řádně zasáhla jak organizátory, tak účastníky.  Pokusíme se zorganizovat setkání po Velikonocích, nejspíše jako nadstavbu pravidelné pouti na Maria Rast na počátku června. Omlouvám se všem, které jsme navnadili a kterým teď přinášíme zklamání, ale příroda byla tentokrát proti.

 

Ignác Pospíšil

5 Responses to Setkání katolíků ve Vyšším Brodě se ruší

 1. Jaroslav Klecanda napsal:

  Milý pane Pospíšile, asi Vás také zkosila chřipka, máte tam takový krapet panteismus. Jistě ne příroda, ale Boží prozřetelnost. 🙂 Přeji brzké uzdravení a obnovení sil!

 2. T.M. napsal:

  Jaka priroda? Snad Hospodin vse moudre ridi, ne?! Za chvilku se zde timto tempem bude uzivat i bolsevicka zkratka „pr.n.l.“ (pred nasim letopoctem)…

 3. Václav napsal:

  Člověk se někdy prostě nezavděčí. Mám takový dojem že kdyby byl pan Ignác Pospíšil napsal že Boží prozřetelnost zabránila setkání (tradičních) katolíků tak by to také nevyvolalo jen samou příznivou odezvu. Pokud bereme přírodu jako Boží dílo a systém který Bůh stvořil a udržuje průběžně při životě tak věřím že toto slovo používat můžeme. Zvlášť mezi námi.

  • Jaroslav Klecanda napsal:

   První část mého příspěvku byl myšlen s úsměvem, podstatná je ta druhá část – brzké uzdravení všem nemocným! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *