Hovory na pravici: Genderová válka proti rodině


Akce D.O.S.T. pořádá v pondělí 16. února XV. diskusní večer Hovory na pravici, tentokráte na téma Genderová válka proti rodině. Moderátorem diskuse bude pan Michal Semín, vstupní příspěvky přednese mezinárodní sestava předních vůdců prorodinných organizací: Antonio Brandi (Pro Vita, Itálie), Alexej Komov (Světový kongres rodin, Rusko), Marek Michalčík (Aliancia za rodinu, Slovensko) a Radim Ucháč (Hnutí Pro život ČR).

Diskuse proběhne v sále č. 217 budovy ČSVTS (Novotného lávka 5, Praha 1), začátek v 17:00.

Jde o důležité téma a při tak kvalitní mezinárodní účasti nemohu než akci doporučit všem, kteří jen trochu mohou přijít.

Ignác Pospíšil

 

3 Responses to Hovory na pravici: Genderová válka proti rodině

 1. Pan Contras napsal:

  Bude to jistě dobrá akce, škoda že se nemůžu účastnit, když nahnědlíci tak zuří http://monarchiacatholica.blog.cz/1502/alexej-komov-miri-do-prahy-alexej-komov-geht-nach-prag#komentare

  … dr. Zahradníkovi nezbývá, než doporučit návštěvu chocholouška, aby všude neviděl diverzanty Kremlu, jeho dikce jaksi připomíná Kojzarovo Rudé právo.

  • Karel napsal:

   ad Pan Contras: V uvedeném odkaze byla položena otázka, kdo TD platí, aniž byla samozřejmě odpovězena. V našich končinách, již za dob komunismu, stačilo tuto otázku vždy jen položit a hned za ní bylo vidět výhružně vztyčený ukazováček. Ovšem, kdo platí majitele vztyčených ukazováčků dnes, je nade vší pochybnost zřejmé.

 2. Ignác Pospíšil napsal:

  Na akci zve i Hnutí Pro život ČR, které podává i podrobnější informace o programu: https://hnutiprozivot.cz/?a=72&b=2&id=2401

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *