Požehnaný rok 2013!!

Dneškem vstupujeme do nového roku, roku 2013.  Jménem všech, kteří se podílejí na tvorbě Duší a hvězd a Katopedie, vám přeji, aby vám Bůh požehnal a vy abyste dosáhli hojných úspěchů na té nejdůležitější cestě – cestě za spásou své duše…

7 Responses to Požehnaný rok 2013!!

 1. Lenka napsal:

  …Tvůrce míru si rovněž musí uvědomovat, že veřejnému mínění je radikálními liberálně-ekonomickými a technokratickými ideologiemi podsouváno přesvědčení, že ekonomického růstu se má dosahovat i za cenu eroze sociální funkce státu a solidárních sítí občanské společnosti, jakož i sociálních práv a povinností. Je třeba vzít v úvahu, že právě takováto práva a povinnosti jsou zásadní pro plné uskutečňování těch ostatních, počínaje právy občanskými a politickými.
  (B XVI. k 1.1.2013/

 2. nino napsal:

  Vdaka za krasne prianie, a tiez vdaka autorom Duse a hvezdy za to mnozstvo dobrej prace, ktoru vykonali uplynuly rok, skvelych clankov, a zaujimavych informacii (ku ktorym by sme sa casto vinou dnesneho samocenzurovaneho informacneho veku ani nedostali), a ktore vsetkych citatelov urcite posunuli spravnym smerom, a obohatili, a vela sil a Bozej pomoci pri dalsej praci na tychto krasnych strankach aj v dalsom roku, a takisto vsetko dobre v osobnom i rodinnom zivote.
  Tiez vsetkym citatelom a spoludiskutujucim vdaka za zaujimave nazory, diskusie, rozhovory a postrehy, a prajem vsetko dobre v novom roku.

  • Petra Bézová napsal:

   Též i Vám, nino, život v Boží milosti po celý nový rok a děkujeme za Vaše komentáře. Jistě se máme od bratrů Slováků co učit, můj strýc je Slovák a nejlepší kamarádka Slovenka, tak vím, o čem mluvím. Díky.

   • topajík napsal:

    Však to je taky tím, že Slovensko je víc na Východ, než my, mrtví zápaďáci. 😉

   • nino napsal:

    dakujem, a takisto dakujem za mnohe zaujimave rozhovory, ktore sme spolu viedli (a este urcite i povedieme) a vsetko dobre v novom roku Vam, i celej Vasej rodine

 3. topajík napsal:

  Také tak 🙂

 4. Ján M. napsal:

  Zoberiem to osobne –
  srdečne ďakujem a želám podobne, požehnaný rok 2013.
  ::
  Túto stránku som objavil len nedávno, ale rád sa sem vraciam, hoci nie so všetkým, čo sa tu napíše, súhlasím… ale to je prirodzené. Dôležité je, že sme zajedno v tom podstatnom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *