Obama těsně obhájil

Barack Obama

Velmi těsně obhájil Barack Obama své setrvání v prezidentském úřadu a ani jinak se vlastně nic nezměnilo…

Asi nejlépe to shrnuly The Washington Times, podle kterých mají USA za sebou „miliardové volby, které nerozhodly ani jednu jedinou zatracenou věc: demokraté mají dál Senát, republikáni Sněmovnu a Bílý dům zůstává v rukou demokrata, který nemá mandát k naprosto ničemu…“ Takže jediným výsledkem jsou „čtyři další roky bez naděje na změnu…“ (Více anglicky ZDE).

Bohužel to není tak jednoduché, protože Obamovo přežití, byť hubené, nezůstane bez vážných následků…

Nejstrašlivější důsledky ponesou nenarozené děti, křesťané a hnutí pro-life za hranicemi USA, protože zahraniční politika zůstane v Obamových rukou. Stále budou tedy Obamou po světě rozesíláni velvyslanci aktivně podporující potraty a privilegia sodomitů. A peníze na podporu téhož. Stále budou USA pevnou oporou potratářů a sodomitů v OSN a na mezinárodním fóru.

Obama i nadále bude jmenovat propotratové a prohomosexuální radikály do řad rozličných soudů, včetně Nejvyššího soudu. Jeho administrativa bude i nadále šikanovat pro-life aktivisty i celé státy (viz nedávné odebrání federálních peněz Texasu za to, že odmítl ze svých peněz financovat potratářské ogranizace). A i nadále bude Obamova administrativa porušovat a osekávat výhradu svědomí a náboženská práva. A i nadále bude ignorovat své povinnosti, jako např. obhajobu DoMA.

Zkrátka a dobře: výsledek těchto voleb sice nic nezměnil a nevyřešil, ale i to samo o sobě zůstává katastrofou.

Ignác Pospíšil

19 Responses to Obama těsně obhájil

 1. cinicius napsal:

  Vyšlo i na stránkách autorova blogu, kde lze příspěvek podpořit kliknutím: http://ignacpospisil.blog.idnes.cz/c/301687/Obama-tesne-obhajil.html

 2. Tomáš Beran napsal:

  Změnil, Ignáci, věru změnil. Dal americkému lidu vysvědčení: Minule jste mohli teoreticky nechápat, včera už ne.

 3. Martin Kavka napsal:

  Nevím Ignáci co by bylo pro USA lepší, jestli muslim Obama a nebo mormon Romney , ani jeden z nich není křesťan.

  • cinicius napsal:

   Ale jen jeden z nich je propotratový fanatik a podporuje homosexuální „sňatky“.

   • Jan Pavel napsal:

    Propotratový fanatik – to je ten, který požaduje, aby každé, úplně každé těhotenství skončilo potratem?

    • cinicius napsal:

     V Obamově případě je to člověk oficiálně prosazující právo na potrat minimálně „do prvního nadechnutí“, potlačující výhradu svědomí a neoficiálně podporující i infanticidu…

  • bismarck napsal:

   Mormon Romney je oproti satanistovi Obamovi lepší asi o tolik, jako diktátor Pinochet oproti diktátoru Hitlerovi.

  • VlaM napsal:

   Já ale za Romneym pořád vidím Paula Ryana, který křesťanem bezesporu je, a jaký. A doufám, že ho o příštích volbách uvidím jako úspěšného kandidáta na prezidenta.

 4. VlaM napsal:

  Nejsmutnější je, že demokraté pravidelně vyhrávají m.j. i díky hlasování hispánců. Tedy těch, kteří tvoří ty radostně ječící davy, když mezi ně přijede papež.

 5. Andy napsal:

  Zajímalo by mě co je horším zlem, tedy z čistě pohledu lidských obětí na životech, jestli Obama vyvraždující vlastní národ skrze moderní verzi Hitlerova programu Euthanasia, anebo supersionista Romney který by šel na ruku Izraeli a jeho válečným plánům ještě více než Obama. Z hlediska počtu obětí Obamu zřejmě nikdo nevyrovná, nicméně je to jako spekulovat kdo byl horší, jestli Áda nebo Stalin. Nicméně je zvláštní jak si američané vůbec neuvědomili Boží prst v podobě nedávné pohromy.

  • nino napsal:

   Zial, v USA vladne najvyssia oligarchia, takze oligarchia urci dvoch kandidatov, z ktorych si lud vybera. Samozrejme, kazdy ma za sebou j trosku inu oligarchiu, niekto moze mat viac farmaceuticky priemysel, niekto potratarsku lobby, dalsi zbrojarsky priemysel, dalsi pro-izraelsku lobby,…
   Proste je to volba mensieho zla, dneska bol tym mensim zlom Romney, avsak myslim, ze cely system, kde vladne oligarchia je zly z principu, vzdy vedie ku korupcii, poskodzovaniu celku, statu a spolocnosti, v prospech okamziteho zisku a prospechu malej mensiny, na ukor dlhodobeho pokroku.

 6. Michal Kretschmer napsal:

  Obama bude tak mít další 4 roky pro svou bezbožnou činnost jak píše Ignác. Z hlediska zahraniční politiky USA mezi kandidáty asi nebyl velký rozdíl, oba jsoui proizraelští. Ale etické principy Romneyho a za ním stojících republikiánů jsou přece jen lepší než Obamovy a demokratů.

  Doufejme, že americká církev, která se angažovala proti Obamovi před jeho opětným zvolením, bude v odporu pokračovat a nesmíří se s jeho skutky.

  • re: proč? napsal:

   Nechápu, proč při takovém úděsném postupu v otázkách etických i náboženských (před čtyřmi roky to mohl být snad u mnohých voličů omyl), teď už ne – mohl vyhrát opět Obama. Co na něm vlastně vidí? Vždyť i mezi demokraty zastává patrně krajní postoj….. Zajímavé je se podívat na „volební“ mapu Spojených států. Naprostá většina má „slona“ (tedy symbol republikánů). Obamu vlastně „dělá“ kus východního pobřeží a kus západního)…

   Pax

   Jan

   Černý vtípek: kdyby dnes v USA nastala – nedejbože – občanská válka:), nebude to „jih proti severu“, ale většina středo-severoamerických států proti úzkému pruhu dvou pobřeží:)))))))))))

   • cinicius napsal:

    Obama byl zvolen, protože k volbám přišly miliony hispánců a černochů a daly mu hlas, protože je černej a protože podporuje pozitivní diskriminaci menšin… Zejména díky těm hispáncům má pak opět většinu i mezi „katolickými“ voliči…

   • Petra Bézová napsal:

    Amerika je hrůzným příkladem toho, jak lidé naplňují proroctví Apokalypsy. I když Bůh sesílá své tresty, lidé se neobrátí a nevzdají mu slávu. Obávám se, že tento trend nelze zvrátit a budoucnost katolíků je vykupována i krví nenarozených. Jejich krev křičí k Bohu, aby potrestal ty, kteří jim to způsobili. V Americe to nemůže dopadnout dobře. Už dávno si myslím, že Amerika je ten Babylón, nevěstka, která se rouhá Bohu. Čest všem, kteří se tam snaží o dobro a Boží pomoc vytrvat.

 7. nino napsal:

  Zial, nesporne to je aj dosledok updku katolikov v USA. Starsie katolicke imigrantske vlny, Taliani, Iri a dalsi sa usadzali casto v mestach na vychode, a tam sa nakoniec, v poslednych desatrociach, sekularizovali, prisposobili modernej dobe. Pomohol k tomu aj dost koncil, s jeho ideologiou otvorenosti, ktora sposobila znicenie katolickych komunit, zanik katolickeho ghetta, atd.
  Potom su tu hispanci, ti su vsak do velkej miery tiez dezorientovani pokoncilovym liberalizmom a teologiou oslobodenia, ci pokusmi protestantizovat katolicizmus- s tym vsetkym sa dokonca stretavaju uz vo svojich povodnych krajinach…

 8. S obsahom článku sa dá súhlasiť… Ale keď pôjdeme do hĺbky problematiky, narazíme na otázku, či občan vôbec má skutočnú možnosť voľby. V dnešnom sekularizovanom (západnom) svete už kresťanská strana nedosiahne väčšinu.
  Na túto tému:
  http://www.priestornet.com/2012/10/povstali-sme-proti-predkom.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *