Sobotní oddech: Andělé strážní existují

Malé isntruktážní video pro začínající anděly strážné.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=HQw9O8BwPXY]

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

5 Responses to Sobotní oddech: Andělé strážní existují

 1. cinicius napsal:

  Nutno říci, že ve dvou případech hodně pomohla prozíravost dotyčných – ten pořadatel na závodech nestál za stromem náhodou a ten kluk za zalomeným rohem betonu taky ne…

  Ovšem dostal mně ten tuším třetí snímek od konce, jak se těsně před chlápkem na kole roztrhlo auto a vzniklé půlky ho obletěly každá z jiné strany.

 2. Pirx napsal:

  Pěkně vybrané. Jestli chcete, mám záznamy podobných situací, jenže to andělé strážní zrovna mazali karty …

 3. Václav napsal:

  Kdysi jsem četl že prý dochází při různých neštěstích a katastrofách k zajímavému jevu. Pokaždé je na místě přítomno podstatně méně lidí než by teoreticky mělo být. Obvykle to prý dělá kolem 60 procent obvyklého stavu. Například když je rozdrcen poslední vagón vlaku tak se některým lidem kteří by tam měli být udělá ráno špatně, někdo si sedne tentokrát víc dopředu, jiným do toho něco neobvyklého vleze. Jiným se zasekne budík. Méně lidí bylo i 11. září v napadených mrakodrapech což dává podklad pro konspirační teorie. Považuji za pravděpodobné že na tom mají výrazný podíl právě strážní andělé.

 4. Anonym napsal:

  shot v 5:13 je ale fake

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *