Kardinál Burke je na plicní ventilaci

Konzervativní kardinál Burke onemocněl CoViDem 19, průběh onemocnění je těžký, nyní se nachází v nemocnici na plicní ventilaci. Nepřátelé Církve i Tradice zneužili jeho hospitalizaci k hrubým útokům na jeho osobu, když ho lživě označují za „problematického kardinála“, „kritika a odpůrce očkování“ či „šiřitele konspiračních teorií o mikročipech ve vakcínách!.

Kardinál přitom ve skutečnosti pouze hájil oficiální postoj Katolické církve, že očkování musí být dobrovolné, kritizoval používání eticky problematických vakcín, zneužívání epidemie k omezování občanských a náboženských svobod a stavěl se proti reálně existujícím požadavkům na očipování lidí v souvislosti s očkováním (netvrdil, že čipy jsou ve vakcíně, poukazoval na skutečně existující požadavky, aby lidé byli očipováni za účelem prokazování očkování).

Modleme se za kardinála Burkeho a prosme Boha, aby nám nebral jednoho z té stále menší hrstky biskupů a kardinálů, co ještě nedělají ostudu své Církvi.

Ignác Pospíšil

3 Responses to Kardinál Burke je na plicní ventilaci

 1. Terézia napsal:

  Modlime sa za pána kardinála
  https://www.lifesitenews.com/news/dying-alone-hospital-staff-refuse-to-allow-clergy-family-to-visit-cardinal-burke/

  Samotné utrpenie: Personál nemocnice odmietol umožniť duchovenstvu a rodine návštevu kardinála Burka „Každý, kto dnes vstúpi do nemocnice, si musí byť vedomý toho, že sa môže naposledy stretnúť s ktorýmkoľvek členom svojej rodiny,“ varoval doktor Robert Moynihan.

 2. Dr. Radomír Malý napsal:

  Samozřejmě se denně za uzdravení kard. Burkea modlím. Jeho odchod by byl pro katolickou Tradici citelnou újmou.

  Na druhé straně mne ale zkušenost naučila být hodně opatrným ohledně víry na covid jako skutečnou příčinu jeho nemoci a utrpení. Média manipulují a lžou. Příkladem může být nedávné úmrtí polského mediálního arcibiskupa Henryka Hosera, pracujícího ve vatikánské kurii. Mainstreamová média a žel také katolická shodně uváděla, že „zemřel na covid“. Teprve teď z nich ale leze jak z chlupaté deky to, co pravověrné katolické portály, např. pch24.pl, psaly už od začátku. Mons. Hoser již nejméně 4 měsíce trpěl rakovinou a měl metastáze, smrt se očekávala a on se na ni připravoval. V nemocnici mu udělali PCR test – a vyšel mu pozitivní, toť ohledně jeho „covidu“ vše. Ani lékaři netvrdili, že covid (pokud jej vůbec měl, pozitivita pochybného PCR testu nic nedokazuje) nějak ovlivnil (urychlil) průběh jeho zhoubné nemoci. Mons. Hoser zemřel tedy prokazatelně a evidentně na rakovinu, média však z něj učinila „oběť covidu“. Tak se „vyrábějí“ i jiné „oběti covidu“. Netvrdím, že skutečné oběti covidu neexistují, jenže média lžou, lžou a lžou.

  Proto ve věci diagnózy kard. Burkea jsem opatrný a počkám si, co z toho vyleze.

 3. Lucie Cekotová napsal:

  Pan kardinál byl dnes odpojen od ventilátoru a vrátil se z JIP na normální pokoj. Vzkázal věřícím, že je vděčný za jejich modlitby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *