Ohlédnutí za seminářem k léčbě neplodnosti

V sobotu 5. března se v Brně konal akreditovaný seminář „NAPROHELP, úspěšná cesta k dítěti“ .

MUDr. Ludmila Lázničková

NAPROHELP je metoda, která velice úspěšně pomáhá řešit nechtěnou neplodnost bez poškozování zdraví a v souladu s morálním učením katolické církve. Postupně byla vypracovaná MUDr. Lázničkovou na základě zahraničních zkušeností i vlastních zkušeností jak z poradenské praxe, tak především z ambulantní gynekologické praxe. Při využití NAPROHELP dochází k úspěšným otěhotněním i tam, kde se dříve nepodařilo otěhotnět cestou přes umělé oplodnění. Při respektování námi doporučených rad a postupů takto otěhotní a porodí 80% žen.

Je potěšující, že metoda si získává stále větší pozornost i mezi dalšími gynekology. A to jak v České republice, tak i na Slovensku. To potvrzuje i skutečnost, že přednášející byli nejen z České republiky, ale i lékařky ze Slovenska. A jako účastníci přijeli lidé, které problematika opravdu zajímala, z různých částí republiky – od Karlových Varů, z Jižních Čech, od Olomouce i z Frýdku- Místku.

Tímto seminářem se rozšířily řady těch, kdo chtějí pomáhat, a mají nejen empatii, poradenské dovednosti, ale především měli možnost získat znalosti nezmanipulované tlakem farmaceutických firem či nějakými osobními zájmy.

CENAP

Tento seminář se v CENAP plánuje opět na podzim- více na stránkách www.cenap.cz

4 Responses to Ohlédnutí za seminářem k léčbě neplodnosti

  1. Dým napsal:

    Na většině slušných webů bývají PR články uváděny jako „komerční sdělení“. Nestálo by za zvážení to yavést i tady?

    • Ignác Pospíšil napsal:

      Tento web slouží i k podpoře pozitivních aktivit (jako je tato) a nevidím příliš důvod proč to oddělovat. Jistě, pokud by šlo o placenou reklamu, bylo by takové odlišení vhodné, ale placená reklama to není, ani časopis ani já jsme za to nic nedostali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *