Odvahu k životu! v Českých Budějovicích počtvrté

Českobudějovická premiéra

V sobotu 7. března 2015 se v Českých Budějovicích počtvrté (a letos poprvé) uskuteční pro-life pochod Odvahu k životu. Pokud můžete, neváhejte dorazit.

Pochod vyráží v 10:00 od rohu Nádražní a Lannovky směrem na náměstí Přemysla Otakara II.

Akci bude předcházet mše svatá (NOM) v kostele Božského Srdce Páně, který patří Kongregaci sester Nejsvětější Svátosti a leží v Rudolfovské ulici, celebrantem bude otec Šašek.

Svolavatelem akce je Lukáš Krutský (kontakty: lukaskrutsky@seznam.cz a 720 518 761).

Facebookovou stránku akce, kde se k ní můžete přihlásit a podpořit ji a kde by měly být k dispozici aktuální informace, naleznete ZDE.

Informace o českobudějovické premiéře pochodu, která se odehrála 15. března 2014, naleznete ZDE.

 

Ignác Pospíšil

4 Responses to Odvahu k životu! v Českých Budějovicích počtvrté

 1. Tomáš Navrátil napsal:

  „Akci bude předcházet mše svatá (NOM)…“

  > Ale notak… 🙁 🙁 🙁

  • Ignác Pospíšil napsal:

   Nic s tím nenadělám…

   • František napsal:

    Já vím Ignáci vidím to v jasných barvách. Měl jsem kdysi tu čest jednat s těmy kdo si přivlastňují moc a právo trident dovolit nebo zakázat. Je mi jasné, že kněz který by byl ochoten trident odsloužit potázal by se zlou. A kdyby jsi šel orodovat za trident na kurii po tom co by jsi si našel ochotného kněze, budou ti tam vykládat jak strašně moc by chtěli, ale nejde to.
    Nicméně katolická církev je bohatá na katolické rity a shodou okolností v 9.00. bude v kapli Smrtelných úzkostí – za katedrálou sloužená Liturgie svatého Jana Zlatoústého. To jenom pro ty, kdo (NOM) zrovna nemusí.

 2. […] v Českých Budějovicích. Začátek v 10:00 na rohu Nádražní a Lannovy třídy, podrobnosti ZDE. Máte-li účet na facebooku, můžete se k pochodu přihlásit a podpořit ho i na stránce […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *