Odvahu k životu v Českých Budějovicích

Pro-life pochod Odvahu k životu se v březnu rozšíří do dalšího města. K Praze, Brnu a Olomouci se v sobotu 15. března 2014 přidají i České Budějovice. Svolavatelem akce je Lukáš Krutský, se kterým na organizaci spolupracuje Ing. Miroslav Kratochvíl. Pochod vyráží v 15:00 od rohu Nádražní a Lannovky směrem na náměstí Přemysla Otakara II.

Plakátek akce

Vyzývám tímto všechny čtenáře časopisu, kteří mohou, aby si pochod zaznamenali do diáře a neváhali se k němu připojit. Podpoří tím potřebné a dobré dílo a (koneckonců) může to být pěkná příprava před národním Pochodem pro život, který se uskuteční o čtrnáct dní později (29. března) v Praze.

Další aktualizované informace naleznete na této signálnické stránce a této facebookové stránce.

Aktualizace

V týž den ráno (6:45) bude ve vyšebrodském klášteře sloužena Mše svatá na úmysl a podporu tohoto pochodu.

Souběžně s pochodem bude v katedrále sv. Mikuláše držena adorace, které se mohou zúčastnit ti, kdo nechtějí jít na pochod, ale jsou připraveni podpořit jej a jeho úmysl modlitbou.

Aktualizace2:

Omlouvám se za mystifikaci, ale špatně jsme si to s hlavním pořadatelem „vykomunikovali“ – souběžná adorace byla zvažována, ale nakonec nebyla. Nahradila ji mše svatá a krátká adorace na závěr pochodu.

Ignác Pospíšil

5 Responses to Odvahu k životu v Českých Budějovicích

 1. cinicius napsal:

  Na akci zvou i stránky českobudějovického biskupství: http://www.bcb.cz/udalosti/POCHOD-PRO-ZIVOT.html

 2. […] uskuteční se první pro-life pochod Odvahu k životu v Českých Budějovicích. Podrobnosti ZDE. Kdo můžete, […]

 3. cinicius napsal:

  Aktualizace: Souběžně s pochodem bude v katedrále sv. Mikuláše držena adorace, které se mohou zúčastnit ti, kdo nechtějí jít na pochod, ale jsou připraveni podpořit jej a jeho úmysl modlitbou.

 4. […] 15. březen, sobota – je sobota suchých dnů v postě, připomínáme si sv. Klementa Marii Hofbauera (1751-1820), redemptoristického kněze. Před 75 lety (1939) Hitlerova vojska obsadila západní část Československa, vznikl Protektorát Čechy a Morava. V Českých Budějovicích se poprvé uskuteční pro-life pochod Odvahu k životu. Trasa roh Nádražní a Lannovky – náměstí Přemysla Otakara II. Začátek v 15:00, podrobnosti ZDE. […]

 5. cinicius napsal:

  Aktualizace: V týž den ráno (6:45) bude ve vyšebrodském klášteře sloužena Mše svatá na úmysl a podporu tohoto pochodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *