Sobotní citát – II

Potrat je dnes největším ničitelem míru. (…) Vždyť může-li matka zabít své dítě, co zabrání vám zabít mne a mně zabíjet vás?

bl. Tereza z Kalkaty

Matka Tereza nikdy neváhala využít příležitosti, aby se zastala nenarozených. Tímto výrokem, který přednesla v roce 1979 při příležitosti převzetí Nobelovy ceny za mír, připomněla nejen to, že potrat není jen vražda, ale že je to jedna z nejodpornějších vražd, jakou si člověk může představit, ale také fakt, že legalizace potratů má extrémně devastující vliv na morálku lékařů a celé společnosti.

One Response to Sobotní citát – II

 1. Maria Anežka napsal:

  Je to přesně tak, bohužel…

  Jsou-li lidé šokováni tím, co se stalo ve Vlasaticích – ale co se děje téměř denně na gynekologických klinikách tytéž lidi nechává naprosto chladným, pak je to pokrytectví nejvyššího formátu.

  Pokud mi dovolíte citát ze svědectví Dr. Glorie Polo, ženy, která se po zásahu bleskem zázračně vrátila do života, aby vydala svědectví o tom, jak stála před branou pekla:
  „Viděla jsem, jak se naše duše tvoří v okamžiku, když se setká spermie s vaječnou buňkou. V tom okamžiku přeskočí krásná jiskra, která vyzařuje světlo, která má svůj původ ve světle Boha Otce….
  …Když pak dojde k potratu, tato duše křičí a sténá čirou bolestí, i když se ještě nevytvořily žádné oči ani údy. .. Celá nebeská klenba sebou při tomto výkřiku škubne .. V pekle jsou také slyšet hlasité výkřiky, ale tam jsou to výkřiky jásotu …A hned potom se v pekle otevírá několik pečetí a vycházejí ohavní strašliví duchové, kteří jsou vypuštěni na zemi, aby znova pokoušeli celé lidstvo a sváděli na scestí. A důsledek toho je, že lidé jsou stále více zotročováni Satanem, stále více propadají žádostivosti a požitku… a dějí se ty špatné a strašlivé zločiny a ohavnosti, které denně slyšíme a vidíme ve zprávách…“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *