Rytíři života: Nominace se chýlí ke konci

Upozorňuji, že nominační část ankety Rytíři života, v níž čtenáři Duší a hvězd každý rok oceňují nejvýraznější osobnosti a organizace českého hnutí pro-life, se chýlí ke konci. Účelem ankety je podpořit pro-life činnost v ČR, ocenit práci lidí a organizací spojených s hnutím pro-life a vzbudit zájem o ni. Prosím, podpořte tyto cíle tím, že se ankety zúčastníte!

Nominace lze zasílat až do pondělí 26. března včetně, nejlépe na adresu duseahvezdy@centrum.cz či postovat pod patřičné stránky na Duších a hvězdách. Aktualizované informace o stavu nominací naleznete ZDE, podrobnější informace o anketě ZDE. Po skončení nominační části bude zahájeno hlasování.

V kategorii Rytíři života lze nominovat jakoukoliv pro-life osobnost, která podle vás výrazně přispěla k pro-life činnosti v ČR. Vítěz získává doživotní titul rytíř života a už nemůže být znovu nominován. Rovněž nemohou být nominováni členové redakce tohoto časopisu a nepřijímají se nominace in memoriam. Stávající rytíři života (které už není možné navrhovat): Jiří Karas (2010) a Marie Svatošová (2011).

Současní nominovaní:

Libor Halík, Miroslav Kratochvíl, Zdeňka Rybová, Radim Ucháč

V kategorii Cena rytířstva lze nominovat jakoukoliv pro-life organizaci či skupinu, která podle vás výrazně přispěla k pro-life činnosti v ČR. Oceněná organizace/skupina nesmí být nominována v následujících dvou ročnících, pak se může o ocenění ucházet znovu. V předchozích dvou ročnících byly oceněny tyto organizace (které tento rok není možné navrhnout):  Hnutí Pro život ČR (2010), Stop genocidě (2011) a Umění doprovázet (2011). Nominovat pochopitelně nelze časopis Duše a hvězdy ani jeho Aktuality.

Současní nominovaní:

Mladí křesťanští demokraté, Res Claritatis

Těším se na další nominace.

Ignác Pospíšil

2 Responses to Rytíři života: Nominace se chýlí ke konci

  1. Eva napsal:

    Z osobností Jan Vrána (Stop genocidě).
    Z organizací Liga pár páru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *