Rozhlédnutí 2011/2/21

Pro nemoc šéfredaktora je toto rozhlédnutí zredukováno jen na akce a události. Doporučujeme Vaší pozornosti především anketu Rytíři života, přednášku Michala Semína v Českých Budějovicích a ples AG Kroměříž.

Probíhající a očekávané akce a události

Více průběžně aktualizovaných informací za delší období naleznete ZDE.

Do 31. března sbíráme podpisy pod Petici na podporu pronásledovaných křesťanů. Prosíme Vás o pomoc v tomto díle.

Do konce února můžete zasílat nominace na ocenění Rytíři života 2011. Znáte nějaké pro-life osobnosti či organizace, které byste chtěli ocenit? Sem s nimi.

Do soboty 12. února můžete posílat odpovědi do pátého kola naší soutěže Kdo je to? Neváhejte se zapojit.

Do 15. března 2011 je možno zasílat práce do literární soutěž pro středoškoláky Cena Sókratova bolehlavu. Práce má mít podobu tradičního sokratovského dialogu s vyústěním na téma Nečekané dopady asistované reprodukce . Více ZDE a ZDE.

24. únor – v Českých Budějovicích v kavárně Měsíc ve dne proběhne přednáška Michala Semína na téma Domácí škola a státní kontrola vzdělávacího systému. Začátek v 18:00.

25. únor – jubilejní Ples Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži. Začátek v 19:30, možnost přespat po plese na Domově mládeže. Cena vstupenky s místenkou 150 Kč (120 Kč pro studující), nutno zaplatit do 11. února. Podrobnosti ZDE.

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

 

 

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskusních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *