Ignác Pospíšil v pořadu Deep talky

Poskytl jsem rozhovor pro slovenský inetrnetový pořad Deep talky, dotazy kladl Jozef Peter Liday. Rozhovor si můžete vyslechnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=jVG5iPwYqRw

Jen bych se chtěl posluchačům omluvit za dvě chyby/přeřeknutí, kterých jsem se při rozhovoru dopustil:

1) Konstituce o liturgii samozřejmě není Nostra aetate, ale Sacroanctum Concilium – nevím, jak mi ta záměna přišla na jazyk.

2) Když kritizuji působení pana Jurečky na ministerstvu zemědělství, kde dělal špinavou práci za Andreje Babiše, nešlo samozřejmě o první vládu Andreje Babiše, ale ještě o vládu Bohuslava Sobotky, v níž byl Babiš jen vicepremiérem.

Ignác Pospíšil

3 Responses to Ignác Pospíšil v pořadu Deep talky

 1. Vojtěch napsal:

  Dobře jsi to řekl.

 2. Dr. Radomír Malý napsal:

  Dovoluji si využít této mediální informace a sdělit další. Otevíráme totiž nový pravověrně katolický web http://www.apologie.info. Upozorňuji jednoznačně, že nejde o žádnou konkurenci k DaH, jde o rozdíl v obsahu. Zatímco DaH se věnuje více aktuálním informacím a tématům, apologie.info se zaměřuje především na obhajobu dějin Církve a její nauky, jak in informuje úvodník našeho nového webu. Do DaH budu a chci nadále přispívat, prosím, aby pan Ignác zařadil apol.info mezi spřátelené weby. Moc děkuji.

  • Dr. Radomír Malý napsal:

   Malá korekce: Zjistil jsem, že s tím předznamenáním www to nejde otevřít, proto je nutno napsat https://apologie.info. Omlouvám se za potíže, které jste někteří možná měli. Díky az pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *