Pauza

Vzhledem k tomu, že měním zaměstnání a s tím souvisí spousta změn, včetně budoucího stěhování, což znamená spoustu starostí a práce, tímto oficiálně vyhlašuji, že si i s celými DaH beru na říjen dovolenou. Občas možná projdu a schválím diskusní příspěvky, či dokonce něco zveřejním, ale bude to velmi sporadické, nepravidelné a nesystematické.

Činnost DaH bych rád plně obnovil (i s vydáváním Rozhlédnutí a přehledů) s počátkem listopadu, ale nemohu tak úplně vyloučit, že se pauza protáhne až do konce občanského roku (což je nejzasší hranice omezeného provozu. Uvidíme.

Ignác Pospíšil

Šéfredaktor

11 Responses to Pauza

 1. Tomáš napsal:

  Ve svém věku to s Boží pomocí zvládneš snadno. Já to prodělal v 50ti s poněkud většími obtížemi.
  Přeji Ti, aby Ti tato životní změna přinesla duchovní osvěžení, kterého se pod záštitou Panny Marie Svatohostýnské dostalo mně. Bůh Ti žehnej a Panna Maria Tě chraň.

 2. Fr. Albert T.O.P. napsal:

  Škoda, že nemáš funkční zastoupení.
  Přeji ale vše dobré v nové práci i na novém bydlisku!

 3. Laurentius napsal:

  Bude nám to chybět. Tak ať, s pomocí Boží, se vše vydaří k vaší spokojenosti – a co nejdříve!

 4. Tomáš napsal:

  Ať se Ti v novém zaměstnání daří.

 5. František napsal:

  Děkujeme pane Ignáci, za vaši obětavost, týkající se tohoto webu a budeme se těšit na obnovení činnosti DaH, protože tato činnost je zcela určitě požehnaná a bohulibá.

  František /a se mnou, jak věřím, i ostatní přispivatelé komentářů

  PS: a samozřejmě vzpomeneme v našich modlitbách

 6. jh napsal:

  Milý Ignáci,

  díky za dosavadní práci (klidně si odpočiňte – co to je vlastně odpočinek u aktivistů?).
  Pro hladové čtenáře jsou k dispozici další weby z nichž vyzdvihuji zvláště Štulův https://www.lumendelumine.cz/

 7. Ján M. napsal:

  Želám všetko dobré – a šťastný návrat do normálnych koľají.

 8. pan Labe napsal:

  koptský kněz Simon Shehata zavražděn muslimy
  https://twitter.com/OnlineMagazin/status/918805753011539968

  %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

  Kapesní průvodce pro voliče: Politické strany a jejich vztah k multikulturalismu.
  Autor: Martin Kohout |
  Je čas předvolební a je proto vhodné si připomenout, jaké mají hlavní české politické strany a hnutí vztah k multikulturalismu. Pro pořádek uvádím, že budeme vše posuzovat podle biblického „po ovoci poznáte je“, tedy podle programů a skutků, nikoliv podle dočasných (ne vážně myslených) předvolebních hesel.(jako je tzv. odmítání kvót na přidělení imigrantů)
  Pořadí je uvedeno podle tzv „volebních odhadů“.
  Babišovo hnutí ANO – je to strana převážně promultikulturalistická. Sice se zde najde několik jedinců, kteří multikulturalismus odmítají, ale většinou jsou bezvýznamní a již brzy ve straně skončí. Sám Babiš multikulturalismus podporuje (třeba lhaním o tom, že u nás údajně nejsou žádní imigranti, což je zjevná lež, neb stačí se večer projít po většině českých měst a vidět ta muslimská a černá individua, či desítky tisíc zde načerno pracujících Vietnamců (de facto otroků vietnamských drogových mafií). V jeho hnutí rovněž udávají tón otevření multikulturalisté a havlistické kádry jako je Pelikán, Zlatuška, Stropnický, Telička, Jourová, Krnáčová atd..
  ČSSD – otevřeně proimigrantská a multikuturně orientovaná strana. Ostatně má to i jasně uvedeno v programu a výroky předáků strany jako je Sobotka, Dienstbier, Marxová, Šabatová, Prouza atd není potřeba dále komentovat. Mladí Sociální demokraté také pravidelně (pod názvem „idealisté“) demonstrují za masivní přijímání muslimských imigrantů do CR.
  KSČM – je paradoxně dnes hlavní pronárodní levicová strana, byť komunisté stále ještě vězí v ideologickém zajetí „revolučního internacionalismu“. Takže si budou muset vybrat, bud domácí voliči, nebo nová světová revoluce a tedy i imigrace z Afriky a Asie…
  Okamura – SPD – jediná otevřeně protimultikulturalistická strana v parlamentu, která dlouhodobě odmítá imigraci, islám a je pro vystoupení z EU.
  Piráti – tohle jsou přemalovaní Zelení (a s tím také tehdejší Pirates movement bylo v Evropě i globalisty založeno), takže se jedná o stranu otevřeně podporující multikulturalismus a muslimskou imigraci. Bartoš je nadšený z toho jak pro něj „umělci pracují zadarmo“…
  ODS – sice formálně odmítá „kvoty“, ale jinak se jedná o otevřeně proimigrantskou stranu podporující multikulturalismus. Stací připomenout „naši povinnost plnit závazky vůči údajným spojenců z EU“, „boj o vietnamského voliče“, strach ze ztraty „norských fondů“, podpora pro imigrantských neziskovek atd atd. Hlavní protagonisté multikulturalismu jsou především mezi poslanci Fiala (předseda strany), Černochová, člen vedení Bellu, či euročlověk Zahradil a v pozadí na to dohlíží havlistický výsadek vedený A. Vondrou.
  KDU – ČSL – po vzoru mateřských OVP a CSU stran, hlavní podporovatel muslimské imigrace.
  TOP 09 – další otevřeně proimigrantská strana. Jména jako Schwarzenberg, Kalousek, Polčák atd mluví sama za sebe….
  Starostové a nezávislí – otevřená podpora multikulturalismu ze strany jejich leadrů jako je Gazdík, Farský atd.
  Rozumní –trvalé odmítání masové imigrace
  Mach – Svobodni – sice odmítají kvoty, ale jejich zmatený „liberalismus“ jim velí být pro masovou a neřízenou imigraci. Tedy de facto promultikulturní strana.
  Robejšek – Realisté – odmítání multikulturalismu.
  Zelení – jasná podpora masové muslimské a jiné imigrace vše podle perverzního hesla „všechny rasy jsou stejné, jen ta bílá je nejhorší“. Jejich cílem je zaplavit naší zemi masou muslimských a negerských imigrantů a zničit český národ.
  Takže vidíme, že všechny hlavní parlamentní strany s výjimkou SPD a částečně komunistů multikulturalismus otevřeně podporují a třebaže o tom před volbami částečně mlží. (ODS) Z mimoparlamentních stran odmítají multikulturalismus pouze Realisté a Rozumní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *