Setkání katolických dětí 2015

Setkání 2013 – Mše sv. na Maria Rast

Setkání katolických dětí, které už potřetí pořádají rodina Krutských a Ignác Pospíšil, se letos (2015) nakonec uskuteční v termínu 15. – 22. srpna na Lipensku. Přijímáme přihlášky dětí ve věku od 7 do 14 let. Čas chceme rozdělit mezi hry, zábavu, sport, práci, společnou modlitbu a Mši sv. v tradičním katolickém ritu.

V letošním roce jsme se je rozhodli pojmout poněkud jinak než ta předchozí. Jednak setkání letos proběhne v lesích poblíž Lipenského jezera, jednak jsme se rozhodli nabídnout možnost strávit s námi několik společných dnů (počet záleží pouze na vás) celým rodinám, které by se mohly za určitých podmínek zapojit i do programu setkání, nebo i zvolit vlastní program. Samozřejmě děti, které budou přihlášeny na setkání, se ale budou řídit táborovými pravidly a jeho řádem a budou tam celou dobu pobytu.

Ubytování bude ve stanech s podsadou, vařit se bude v polní kuchyni. Sociální zařízení jsou jednoduchá, táborová, pro rodiny s opravdu malými dětmi je k dispozici několik dřevěných, vícemístných chatiček, nebo je možnost si postavit vlastní stan. Lokalita nabízí bohaté možnosti, jak trávit volný čas – možná je cykloturistika, koupání v Lipně, rozličné sportovní vyžití, sjezd Vltavy, výlety, sběr borůvek a hub atd.

Cena bude stejná jako loni (1500,- za první dítě z rodiny, 1300,- za druhé a 1100,- za každé další) – akce je sice kratší, ale bohužel letos budeme muset hradit nezanedbatelnou částku za pronájem. (Cenu pro rodiny domluvíme podle jejich složení a délky pobytu). Zájemci nechť se prosím obrací s předběžnou přihláškou dětí (či rodin) na adresu cinik@centrum.cz či na telefon 775 048 413, bude jim zaslán formulář na přihlášku a s ním i další informace. Konečný termín pro přihlášení a zaplacení zálohy (300,- za dítě) je poslední červen.

Ignác Pospíšil

Předchozí setkání:

Kozinec 2013

Vyšší Brod 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *