Biskup A. Schneider píše italským organizacím prolife

Pomocný biskup kazašské Astany mons. Athanasius Schneider se obrátil dopisem na italské organizace prolife. Požaduje v něm ustavení nového hnutí pro život, které odmítá používat buňky potracených dětí v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu.

„Morálnímu chaosu, stále výraznějšímu úsilí o transhumanismus a kultuře smrti, která dominuje v legislativě dnešních států, je třeba energicky a rozhodně postavit integritu pravdy a nekompromisnost ve válce o Dobro,” – napsal bp Schneider v dopise představitelům sedmi organizací prolife v Itálii.

Kazašský hierarcha vyjádřil potřebu vytvoření nového hnutí pro život, které se „nikdy nepodrobí modernistickým ideologiím a bude odvážně a neúnavně označovat jakýkoliv útok na nevinný lidský život od početí až do přirozené smrti za absolutní bezpráví”.

Toto hnutí musí podle tohoto hierarchy pozvednout hlas zejména v záležitosti „vyžadující Boží spravedlnost“, kdy v masovém měřítku jsou části těl potracených dětí využívány k produkci kosmetiky, léků a jiných farmaceutických prostředků.

„Využívání lidských plodů jako rezervoáru biologického materiálu je hanebností, jíž jsou povinni postavit se každý soudný muž a každá soudná žena dobré vůle a odsoudit jeho zvrácenou a ďábelskou podstatu” – zdůraznil bp Schneider.

PR

překl. PhDr. Radomír Malý

Zdroj:

PCH24.pl: https://pch24.pl/bp-athanasius-schneider-nalezy-odrzucic-wszystkie-srodki-farmaceutyczne-skazone-zbrodnia-aborcji/

2 Responses to Biskup A. Schneider píše italským organizacím prolife

  1. Karol Dučák napsal:

    Vďaka Bohu za biskupov ako je Mons. Schneider. Vďaka nim vidím budúcnosť Katolíckej cirkvi vcelku optimisticky. Ostatne Kristus nám sľúbil, že bude s nami až do skončenia sveta.

  2. Frantisek napsal:

    Na svete je asi 5000 biskupov. Toto je hlas jedneho. Nie som si isty, ci je to dovod na optimizmus. Skor je to bolestne, aj ked ssmozrejme nie beznadejne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *