Biskup Schneider: Reakce na koronavirus „nese známky světové vlády“

28. září 2020 (LifeSiteNews) – Biskup Athanasius Schneider v novém interview diskutuje o reakci na koronavirus a v globální reakci na něj spatřuje „známky světové vlády“. Rovněž poukazuje na plány zednářských skupin, které usilují „volnost, rovnost a bratrství“ a dodává, že s rouškami na obličeji „teď všichni na celém světě vypadáme stejně“.

V rozhovoru s novinářkou Gloria.tv Evou Doppelbauerovou z 20. září se biskup Schneider zabýval několika významnými tématy, mimo jiné důsledky mezináboženských setkání v Assisi za papeže Jana Pavla II., svými zkušenostmi z dob Sovětského svazu ve srovnání s dneškem a současnou protestantizací katolické víry a jejím přizpůsobováním světu.

V odpovědi na otázku, která se týkala varování před světovou diktaturou v souvislosti s opatřeními proti koronaviru a toho, zda o tom existují důkazy, biskup Schneider vysvětloval, že „konkrétní důkazy neexistují, protože pokud světová diktatura vzniká, budou lidé, kteří ji plánují, dost chytří na to, aby důkazy nezanechali.“ Jinak by se podle kazašského biskupa německého původu předčasně prozradili. Přesto podle něj „existují jasná vodítka, že cílem je světová vláda,“ například slova jistého prominenta, který už před pěti lety tvrdil, že k zavedení nové světové vlády bude zapotřebí epidemie. To je významné, protože to říkali „někteří významní lidé,“ dodal Schneider.

Za další náznak můžeme považovat to, že „s celým světem se v současné době nakládá jednotně, jako s malými dětmi, a je napomínán až do nejmenších detailů – jak se máme oblékat, to znamená nosit masky, jaké vzdálenosti mezi sebou máme dodržovat, na celé zeměkouli naprosto stejně!“

„Před našima očima se rozvíjí scénář, který má jasné rysy světové vlády,“ uvedl dále biskup Schneider, „a tyto jasné náznaky nelze popírat.“ Jinak bychom podle něj jen strkali hlavu do písku.

Zde biskup Schneider připomněl, že svobodní zednáři obecně vždy pracovali na tom, „aby se sjednotilo celé lidstvo, za pomoci tří sloganů – fraternité, liberté, égalité, to znamená bratrství, volnost a rovnost, které mají být globální a neomezovat se jen na Francii.“ Pokud jde o dosažení cíle rovnosti všech lidí, kazašský prelát k tomu poznamenal: „Aspoň navenek teď s rouškami na obličeji všichni lidé na celém světě vypadají stejně.“ Podle něj je to přinejmenším vnější znamení.

K zednářským představám Schneider dále vysvětluje, že svoboda pro ně znamená „svobodu od Boha a jeho přikázání, abychom byli naprosto volní a mohli si vládnout sami.“ Podle biskupa, který poukázal na „naprosté opuštění přirozeného mravního zákona“ a nakonec i Božích přikázání, to je přesně to, co se dnes děje.

Bratrství pro zednáře znamená, že jsme „všichni bratři“, a co je ještě důležitější, že všechna náboženství jsou si rovna. V tom biskup Schneider vidí snahu zednářů zredukovat lidstvo na pouze přirozenou úroveň, podle níž „jsme všichni bratry podle těla a krve“, ne už „tím, co přinesl Kristus, totiž bratry v Kristu, bratry v Bohu.“ Uzavírá: „Dostáváme se do situace, kdy my křesťané budeme menšinou a budeme také muset své přesvědčení předávat jiným, hlásat ho, vyznávat ho.“

Biskup Schneider je expert na zednáře. Portál LifeSiteNews v roce 2017 zveřejnil jeho projev k 300. výročí vzniku svobodného zednářství, v němž vysvětloval, že zednáři hráli hlavní role v sexuální revoluci šedesátých let a propagaci homosexuálního „manželství“, potratu a euthanasie, například ve Francii, a tím podporovali dechristianizaci Západu. Řekl o tom:

„Svobodné zednářství také podporovalo takzvanou sexuální revoluci v roce 1968. Velmistři dvou největších zednářských organizací ve Francii Frédéric Zeller a Pierre Simon se spolu s několika dalšími členy zapojili do studentských revolt v Paříži v roce 1968. Velmistr Pierre Simon se potom stal poradcem ministryně Simone Veilové, která ve Francii legalizovala potrat. V roce 2012 pařížský list Le Figaro zveřejnil komplexní materiál o svobodném zednářství a předním zednářům umožnil promluvit ve svém diskusním fóru. Jeden z těchto zednářských představitelů otevřeně uvedl, že zákony legalizující potrat, takzvané stejnopohlavní manželství či ,manželství pro všechny‘ a euthanasii byly připraveny v zednářských myšlenkových ,laboratořích‘ a pak za pomoci lobbování a zednářů v parlamentu a ve vládě protlačeny legislativním procesem.“

Ve světle těchto konkrétních důkazů zednářského vlivu na moderní společnost je důležité naslouchat i varováním biskupa Schneidera před vznikem světové vlády, která se zavádí s pomocí koronavirové krize.

Maike Hickson

Překlad Lucie Cekotová

 

Zdroje:

https://www.lifesitenews.com/blogs/bishop-schneider-coronavirus-response-has-signs-of-a-world-government

Celý rozhovor s biskupem Schneiderem v němčině: https://gloria.tv/post/M72ESuybp9H72Xieqcv9wvhEg

18 Responses to Biskup Schneider: Reakce na koronavirus „nese známky světové vlády“

 1. JB napsal:

  Chvala Kristu,
  nevíte o jakého prominenty má jít a pri jake příležitost měl toto přihlásit?

  „..slova jistého prominenta, který už před pěti lety tvrdil, že k zavedení nové světové vlády bude zapotřebí epidemie..“

 2. Radomír-1 napsal:

  Správne chápanie Eucharistie hlboko súvisí s našou reálnou obranou proti antikristovskej svetovláde. Druhému príchodu Spasiteľa podľa Jeho vlastných slov bude predchádzať ohavnosť spustošenia na svätom mieste, čo pravdepodobne znamená všeobecné znesvätenie Eucharistie a zdeformovanie jej chápania. Zhrnutie niektorých skutočností týkajúcich sa rozšíreného znesväcovania Eucharistie spôsobom prijímania na ruku ponúkam vo svojom článku:

  https://blog.postoj.sk/57986/svate-prijimanie-na-rukach-revolucie.

  • Ulpianus napsal:

   Radomír, poznám Vaše blogy na Postoji. Sú fakt dobré. Akurát sa divým, že práve na Postoji, kde Vás dnes už väčšina čitateľov musí považovať za extrémistu. Nesypte perly sviniam. Chcem sa opýtať, či si myslíte, že žijeme posledné časy z Fatimských, resp. Garabandalských zjavení. Mne to príde, že je to tu. Niečo také (satanské) vo svete, Cirkvi, medzi ľuďmi nikdy predtým nebolo.

   • Radomír-1 napsal:

    Ad Ulpianus:

    Ďakujem za milé slová. Písanie na Postoj chápem ako možnosť klopať na svedomie a rozum práve tých ľudí, ktorí sa statočne snažia hľadať poznanie o tom, čo sa stalo s Cirkvou v posledných desaťročiach. Aj redaktori, blogeri a čitatelia Postoja sú spolu s nami všetkými zasiahnutí satanskou revolúciou, ktorá priniesla desaťročia klamstiev o poslaní Cirkvi a mnohé deformácie cirkevného učenia. Aj redaktori, blogeri a čitatelia Postoja sú postupne stále viac šokovaní z toho, aká reálna je tragédia, v ktorej najvyššie poschodia cirkevnej hierarchie otvárajú dvere Satanovi, a posielajú svoje ovce do jeho náručia. Viem, že aj toto médium má redaktorov, blogerov a čitateľov, ktorí sa vedome alebo nevedome podieľajú na tejto satanskej revolúcii, ale stále si myslím, že sa to netýka každého z nich. Toto triedenie duchov prebieha všade. Myslím, že vo fáze, v ktorej satanská revolúcia zatiaľ dovoľuje prejavovať svoje postoje na určitých miestach, je potrebné obsadiť čo najviac miest, a strpieť nepochopenie. Dôležité je, aby nami zasiate semeno bolo skutočne katolícke.

    Satanská revolúcia sa môže dostať do fázy, keď skutočne katolícke postoje budú prenasledované aj inak, ako len znevažovaním. Vtedy nastane doba tajných liturgií, stretnutí a modlitieb. Možno to bude pravoverná tajná Cirkev, keďže prípustná bude len nepravoverná cirkev. Je vhodné sa na to pripraviť, vytvoriť štruktúry a kontakty. Môže to byť doba, v ktorej budeme len spomínať na možnosti internetu a telefónu. Najmä v prípade, ak Boh dopustí všeobecný trest ľudstva v podobe vojny alebo inej skazy.

    Musíme pripustiť, že Satanská revolúcia v posledných desaťročiach má všeobecný záber, a zasiahla aj oblasť súkromných zjavení. Fenomény ako Garabandal, Medjugorje, tzv. varovanie, ale aj kult Božieho milosrdenstva sestry Faustíny, veľké množstvo svätorečení, to všetko je realizované v časoch, v ktorých vedenie Cirkvi je hlboko zasiahnuté vieroučným rozvratom. Chcem tým len povedať, že Cirkev v posledných desaťročiach značne „zoslabla“ vo svojej nezastupiteľnej úlohe rozlišovania Pravdy a bludov. To môže priniesť dlhodobé šírenie fenoménov, ktoré, ak sa nebudú napĺňať v očiach prívržencov, môžu následne týchto ľudí definitívne odviesť od katolíckej viery a od skutočnej Panny Márie. Taktiež môžu slúžiť na schvaľovanie liturgických znevažovaní Spasiteľa, napríklad podávaním Sviatosti oltárnej na ruku v miestach údajných mariánskych zjavení. To možno vidieť aj na Slovensku. Práve v tom by mohol spočívať Satanov zámer vo vzťahu k súkromným zjaveniam v časoch jeho revolúcie.

    Každým dňom sme bližšie k príchodu Spasiteľa, ale nevieme, či ho zažijeme počas pozemského života. Budeme musieť byť nie len pravoverní, ale aj trpezliví, keďže človek si postupne zvyká aj na doteraz nevídané veci. Musíme si dať pozor, aby sme si nikdy nezvykli na satanskú revolúciu a zápasili s pravou Pannou Máriou proti nej. Takým spôsobom sa môžeme snažiť byť vyvolenými, pre ktorých by najťažšie časy pred druhým príchodom Spasiteľa mali byť skrátené, a tým znesiteľné.

    • Ulpianus napsal:

     Vďaka za odpoveď. Súhlasím s Vami, no myslím si, že ste príliš opatrný k niektorým mariánskym zjaveniam. Mám na mysli konkrétne Garabandal, hoci viem, že nebol Cirkvou dodnes oficiálne uznaný, tak ako nebolo oficiálne zverejnené 3. fatimské tajomstvo. Garabandal prebiehal počas II.vat. koncilu. Vtedy žil aj sv. Páter Pio, ktorý ten prorokovaný zázrak videl. Máme slabú vieru, resp. naša viera musí byť metafyzická, resp. ako hovoril Kristus, máme byť ako malé deti. Páter Pio raz povedal svojmu lekárovi, že sa modlí za dobrú smrť svojho starého otca. Lekár sa začudoval a povedal: „Ale váš starý otec zomrel už pred sto rokmi!“ Páter Pio mu odpovedal: „Pamätaj na to, že pre Boha neexistuje žiadna minulosť a budúcnosť,ale všetko je prítomné. Vtedy Boh vypočul modlitby, ktoré sa modlím až teraz.“ Verte Radomír, že on je pánom času a zeme a svoju Matku urobil ústrednou postavou svojho druhého príchodu na tento svet. A ten čas znamení je podľa môjho názoru veľmi blízko.Záleží len od nás či ho „natiahneme“ svojimi modlitbami. Zvrátiť sa to už nedá.

 3. Dr. Radomír Malý napsal:

  Ad JB: Jde nejspíš o Billa Gatese, ale nechtějte po mně, abych vám předkládal přesnou citaci, lze to snadno dohledat na internetu.

 4. Vostok napsal:

  Ale to snad ne, že covid nese známky světové vlády. Vždyť je to jasná snaha o implementaci světové vlády do kazdodenniho života všech lidí na celé planetě. Vždyť to zažíváme od jara každodenně na vlastní kůži. Včetně těch Prymulů, Flegrů atp…mediální masáže, uzavírání kostelů…zákazu nočního vycházení, hrozby celoplošného testování (k čemu ty výsledky budou potom sloužit?), hrozby povinného očkování vakcínama neznámého složení s neznámými účinky, suspendace svobod, manipulace strachem, další atomizací společenského života… Takže jaké „známky“. Vždyť už to spouštěj natvrdo.

 5. Veronika napsal:

  Chvála Kristu a Panně Marii!

  Milí bratři a sestry v Kristu, upozorňuji na petici za umožnění účasti na bohoslužbách:
  https://e-petice.cz/petitions/otevreny-dopis-vlade-poslancum-a-senatorum-parlamentu-ceske-republiky.html

  Křesťané budou mít tolik práv, kolik si vybojují… Tak bojujme, v duchu hesla „ora et labora“, čili modleme se a podepisujme.

  • M.R. napsal:

   Petice parlamentu, když s omezováním začali biskupové? Zkuste raději napsat biskupovi/kardinálovi, ať už teď při povolených 15-20 lidech slouží více mší než jen tu obvyklou jednu (až dvě) denně.

 6. Lucie Cekotová napsal:

  YouTube na týden zablokovala kanál LifeSiteNews za údajné šíření „lékařských dezinformací“. „Dezinformace“ v podobě pochybností o účinnosti roušek a kritiky lockdownu šířil Dr. Roger Hodkinson, který o sobě na začátku relace uvedl: „Jsem lékař se specializací na patologii, která zahrnuje i virologii. Vystudoval jsem Cambridgeskou univerzitu ve Velké Británii. Jsem bývalým předsedou sekce patologie lékařské komory. Působil jsem jako docent na lékařské fakultě. Byl jsem předsedou Královského lékařského kolegia Kanadského výboru pro vyšetřování a patologii v Ottawě, ale důležitější je, že v současné době jsem předsedou biotechnologické společnosti v Severní Karolíně, která prodává testy na COVID-19.” Jde o evidentní známku toho, že tu opět máme jediný povolený názor a disent se netoleruje, byť by jeho nositelem byl nezpochybnitelně kvalifikovaný odborník. LifeSite obdržel výhrůžku, že při opakovaném porušení „komunitních pravidel“ bude jeho kanál na YouTube definitivně odstraněn. https://www.lifesitenews.com/news/breaking-youtube-censors-lifesite

  • Vostok napsal:

   A Vás to překvapuje?

   • Lucie Cekotová napsal:

    Mě ne, ale někteří zde diskutující mají evidentně stále pocit, že jediným účelem panujících protikoronavirových opatření je blaho občanů a boj proti „neviditelnému nepříteli“ (jímž tentokrát není imperialismus, nýbrž virus). Na pokusy o omezování svobody je třeba upozorňovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *