Ewald Stadler: Máme už dost „romantické tolerance“!

Nedávno turecký ambasador nehorázným způsobem napadl Rakousko za snahu o větší integraci tureckých přistěhovalců. Jeho výpad vedl k ostré odpovědi Ewalda Stadlera z BZÖ (Bündnis Zukunft Österreich). Přiznám se, že mi připadá poněkud příliš emotivní a ne se vším v ní souhlasím, ale v obecné rovině má poslanec pravdu a rozhodně se svými názory slouží své zemi lépe, než vládní poslanci se svojí, jak on říká, „romantickou tolerancí“.

Jeho vystoupení doplněné o anglické titulky můžete shlédnout na You Tube:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=XRmgI_WXff0]

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

One Response to Ewald Stadler: Máme už dost „romantické tolerance“!

 1. Felix napsal:

  Tak jako každá totalita, i Evropský svaz se buď musí neustále rozšiřovat nebo zanikne. A jsem rád, že Turecko je pevná hranice proti jeho rozšíření tamtím směrem. Pokus vtáhnout Turecko do Eurosvazu byl hloupoučký. Dej Bůh, Rusko je další hranicí. Do Afriky to nepůjde, takže tato sekulární říše nutně zanikne.
  Turecko je za Erdogana muslimský stát a jeho islámské smařování zesiluje. Je smutné, že se to muselo některým prokázat až stětím tureckého arcibisupa.
  Ten člověk to řekl dobře, ale ještě není vyhránou. Veřejnost je dosud pasivní.
  A říšská kancléřka by ještě před pádem říše do jámy do ní vtáhlá i ostatní:
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-evropske-unie/merkelova-tlaci-na-cr44-aby-prijala-euro/
  Tak jako učedníci Kristovi se snaží hlásáním evangelia šířit Boží království, tak i síly zla se snaží zíkávat lidi pro své temné „království“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *